Święto siatkówki

29.02.2016r dołączyliśmy do akcji „Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki”, organizowanej przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej oraz Polski Związek Piłki Siatkowej, by promować tę dyscyplinę sportu. Nauczyciele WF z SP 9 i G 3 zorganizowali turniej siatkówki w czterech kategoriach wiekowych. Najpierw zagrali najmłodsi zawodnicy z klas 4 i 5, następnie na trzech boiskach grali zawodnicy z klas 6 SP i I G oraz II i III. Mecze rozegrane zostały do 29 punktów systemem „każdy z każdym”. Łącznie rozegrano 31 spotkań. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał słodki upominek.
       SP 9 reprezentowali: Archacka Wiktoria, Wybranowski Hubert, Ramotowska Ada, Gajewski Wojtek, Malinowski Mikołaj, Kular Kamil, Finfando Łukasz, Wasilewski Damian, Sulewska Łucja, Petruczenko Malwina, Borowik Lena, Kleszczewska Oliwia, Ziarko Gabriela, Czyżewska Kinga, Górska Gabriela, Różańska Katarzyna, Serwatka Wiktoria, Kalicki Bartosz, Świrydowicz Jakub, Dziekoński Jakub, Karpuk Piotr. (Zdjęcia)
                                                                                                         Dorota Markowska