INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EŁKU SZS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 25.02.2016 r. na sali gimnastycznej SP 9 odbyły się Mistrzostwa Ełku Szkół Podstawowych SZS w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W w/w turnieju wzięły udział wszystkie ełckie szkoły . Łącznie uczestniczyło 41 dziewcząt i 43 chłopców, którzy rywalizowali przy 9 stołach. Turniej przeprowadzono systemem „ Do dwóch przegranych „, 180 pojedynków rozegrano do dwóch wygranych setów o każde miejsce od 1 do 43 . Naszą szkołę SP 9 z bardzo dobrymi wynikami reprezentowało 7 zawodniczek i 8 zawodników z klas 3 – 6. Oto wyniki gier indywidualnych ; Kat. dziewcząt; 1 miejsce Gabriela ZIARKO SP 9 /5b/,2 miejsce Elżbieta PROSTKO SP 9 /3b/,3m.Lena BOROWIK SP 9 , 4m. Julia ZIELIŃSKA SP 2, 5-Julia BORKOWSKA SP 6, 6 - Weronika STANKIEWICZ SP 7 Kat.chłopców;1 miejsce Mikołaj MALINOWSKI SP 9 /5b/,2 m.Wojciech GAJEWSKI /4b/,3m. Hubert WYBRANOWSKI SP 9,4-Filip KUBERSKI SP4, 5- Michał LEGENDZIEWICZ SP2,6-Adam CHWIEDOR SP 4 Prowadzona była również klasyfikacja drużynowa szkół, którą zwyciężyli w obu kategoriach uczniowie SP 9- wystąpili w następującym składzie; dziewczęta - Gabriela Ziarko 5b, Lena Borowik 5b, Elżbieta Prostko 3b, Małgorzata Jaroma 6b, Amelia Złotocha 4a, Julia Szostak 4a i Julia Jaroma 3b. Chłopcy SP 9 w składzie; Mikołaj Malinowski 5b, Wojciech Gajewski 4b,Hubert Wybranowski 4b Krzysztof Kondracki 5a,Kamil Liszewski 5b,Jakub Zemke 5a,Dawid Popowski 4b i Adam Orzechowski4b Klasyfikacja drużynowa dziewcząt - 1 miejsce S P 9, 2 miejsce S P 7, 3 miejsce S P 6, 4 miejsce S P 2, 5 miejsce SP 3, 6 miejsce SP 5 i 7 miejsce S P 4 . Klasyfikacja drużynowa chłopców; 1 miejsce SP 9 , 2 miejsce SP 4, 3 miejsce SP 6 , 4 miejsce SP 2, 5 miejsce SP 3 , 6 miejsce SP 5 i 7 miejsce SP 7.

Tenisiści stołowi SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku ze statuetkami i dyplomami po dekoracji.

Nauczyciel w – f - Stanisław Malinowski

Ełk , 25.02.2016 r.