Akademia SOS – kl. 4

13.01.2016 w szkole sportowej odbył się turniej siatkówkach „dwójek” w ramach SOS. Tym razem zagrały klasy 4. Do udziału zgłosiło się 12 zespołów w kategorii dziewcząt i 10 w kategorii chłopców. Mecze rozegrane były w grupach systemem „każdy z każdym”. Mistrzowie grup walczyli o podium, natomiast pozostałe ekipy o dalsze miejsca w turnieju. Zawodnicy reprezentujący SP 9 to: Józefowicz Weronika, Szostak Julia, Złotocha Amelia, Archacka Wiktoria, Kalinowska Oliwia, Markowska Wiktoria, Ramotowska Ada, Bursa Bartłomiej, Gajewski Wojtek, Kubicki Jakub, Wybranowski Hubert. Bardzo dobrze spisały się siatkarki z naszej szkoły, zajmując II miejsce w turnieju. Wicemistrzowski skład: Oliwia Kalinowska i Wiktoria Markowska. Gratulujemy! (Zdjęcia)