8 stycznia 2016 r. o godz. 9.00 w Szkole Artystycznej odbył się konkurs anglojęzycznej piosenki świątecznej „Christmas Time”. „Dziewiątkę” reprezentowały w nim uczennice klasy 5a i 6c: Aleksandra Dźwilewska
i Magdalena Kruszewska, które przygotowała pani Elżbieta Rafałowska. Profesjonalne jury, któremu przewodniczyła nauczycielka języka angielskiego z Gimnazjum nr 3 – pani Joanna Porucznik, oceniało poprawność językową, umiejętności muzyczne oraz sposób interpretacji i ruch sceniczny uczestników. Poziom dzieci biorących udział w konkursie był bardzo wysoki, jednakże Magdzie Kruszewskiej udało się zając w nim II miejsce.
       Wcześniej obie dziewczynki wzięły udział w szkolnym konkursie „Let’s sing Christmas carols” i zajęły w nim I miejsce. Szkolny konkurs anglojęzycznej piosenki świątecznej przygotowały panie uczące języka angielskiego. (Zdjęcia)

Magdzie i Oli serdecznie gratulujemy!