Sprawozdanie z I etapu konkursu matematycznego.

Dnia 26 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się pierwszy etap konkursu matematycznego zorganizowanego dla klas III. Organizatorki panie Agnieszka Sierzputowska oraz Pani Wiesława Witkowska opracowały test matematyczny, składający się z zadań otwartych i zamkniętych. Celem konkursu jest rozwijanie logicznego myślenia, kształcenie umiejętności rozwiązywania problemów matematycznych, a także rozwijanie pasji do matematyki.

Laureatami tego konkursu zostali:

I miejsce Jakub Chodorowski - kl. III b - 36 pkt.
II miejsce Filip Dąbkowski - kl. III b - 33 pkt.
III miejsce Dawid Węgrowski - kl. III b - 29 pkt.

Do II etapu konkursu zakwalifikowali się również:

Ola Borkowska kl. III b, Tosia Grądzka – III b, Wiktoria Siwek – III a, Oliwia Chilicka- III a, Bartek Kruczyński- 16 pkt.
       Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w drugim etapie, który odbędzie się w kwietniu 2016 roku.

Wiesława Witkowska
                                                                                                      Agnieszka Sierzputowska