BIEGI PAPIESKIE

Dnia 15 października 2015 roku uczniowie SP 9 uczestniczyli w BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW w ramach MISTRZOSTW MIASTA EŁKU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Dziewczęta wybiegały II miejsce, zdobywając 18 punktów do ogólnej klasyfikacji szkół (pierwsze miejsce SP 5 – 25 pkt), za nami SP 2, SP 4, SP 3, SP 7 i SP 6. Najlepsze zawodniczki w biegu na 600 m: Szostak Julia (4a) na mecie druga, Ramotowska Ada (4b) – szósta, Kowalska Dominika (4a) – piętnasta / 54 uczestniczek -; na 800m: Turżonek Wiktoria (6c) –druga, Wiśniewska Julia (6a) – siódma /99 uczestniczek. Wśród chłopców II lokatę w biegu na 800 m wywalczył Kondracki Krzysztof (5a), punktowaną piętnastą - Kubicki Jakub (4b). Najdłuższą trasę - 1000 m najlepiej z SP 9 przebiegł Kalicki Bartosz (6c) zajmując III miejsce! W ogólnej klasyfikacji chłopcy zajęli VI miejsce.

W biegu wzięli udział również: