Wielobój lekkoatletyczny o tytuł „Mistrza Szkoły”

Aktywność fizyczna to jeden z elementów zdrowego stylu życia, który promują wśród uczniów m.in. nauczyciele wychowania fizycznego. Wszyscy uczniowie grupy wiekowej 4-6 zostali zaproszeni przez nich do udziału w Wieloboju lekkoatletycznym o tytuł „Mistrza Szkoły”.
       Celem rywalizacji jest diagnoza sprawności fizycznej uczniów naszej szkoły, ustalenie rekordów w poszczególnych konkurencjach oraz wyłonienie zwycięzcy i przyznanie tytułu „Mistrza Szkoły”.
       Mamy już pierwsze rekordy wśród uczniów klas 6 w kategorii dziewcząt i chłopców. Najlepsze wyniki uzyskali:
- w teście Coopera – Wiktoria Turżonek z kl. 6c (2 265 m) oraz Bartosz Kalicki z kl. 6c (2 640 m).
- w rzucie piłeczką palantową – Klaudia Ratyńska z kl. 6a (25,5 m) oraz Piotr Karpuk z kl. 6a (46 m).
- w biegu na 50 m – Martyna Zadrożna z kl. 6b (8,87 s) oraz Bartosz Kalicki z kl. 6c (8,10 s). Gratulujemy!