Jesienny Turniej Sportowy klas I - III

18 listopada 2009 roku w sali gimnastycznej odbył się Jesienny Turniej Sportowy Klas I-III. Poszczególne klasy reprezentowały drużyny 8-osobowe w kolorowych bluzeczkach: klasy "a"- w zielonych, klasy "b"- w żółtych, klasy "c"- w czerwonych. Konkurencje sprawnościowe odbywały się na poziomie klas I, II i III : bieg do szarfy (sztafeta pisana), sztafeta z kołem (sztafeta ze skakanką), skaczące piłki (biegające jajka), sadzenie ziemniaków , toczenie piłek. Za każdą konkurencję można było uzyskać punkty: w klasach I - I miejsce - 2 p, II miejsce - 1 p; w klasach II i III - I miejsce - 3p, II miejsce 2p, III miejsce - 1 p. O uzyskanej przez drużynę liczbie punktów decydował sędzia główny -pani Dorota Markowska.
Wyniki końcowe przedstawiały się następująco:

Klasy pierwsze:
I m - kl. I a (gr. II) - 9p.
kl. I a ( gr. I ) - 6p.

Klasy drugie:
I m - II c - 12p.
II m - II b - 8 p.
III m - II a - 6 p.

Klasy trzecie:
I m - III a - 12 p.
II m - III c - 10 p.
III m - III b - 8 p.

Nad bezpieczeństwem zawodników czuwała pielęgniarka szkolna pani Ewa Chrzanowska, nagłośnienie obsługiwał pan Andrzej Zuwalski, a pamiątkowe dyplomy wręczył pan Adam Zawadzki.
Turniej przygotowały i przeprowadziły panie: Dorota Markowska i Wiesława Jurewicz. Zobacz zdjęcia