SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW - TENIS STOŁOWY

W dniu 11.11.2015 r. w Ostródzie w hali widowiskowo sportowej przy 10 stołach odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategoriach wiekowych. W wyżej wymienionym turnieju wzięli udział najlepsi zawodnicy z województwa warmińsko-mazurskiego m.in. z Ostródy, Elbląga, Olsztyna, Iławy, Działdowa ,Lidzbarka Warmińskiego, Kętrzyna i innych oraz uczniowie SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku, którzy godnie reprezentowali szkołę , UKS „Konieczki’ i miasto Ełk .        Wyniki naszych zawodników; 4 miejsce Wojciech GAJEWSKI 4b kategoria żak , 7 miejsce Mikołaj MALINOWSKI 5b kategoria młodzików, 7 miejsce Gabriela ZIARKO 5b kategoria młodziczki 16 miejsce Daniel SZAŁAJ / gimnazjum / kategoria kadet. Zwycięzcy z poszczególnych kategorii uzyskali awans do turnieju ogólnopolskiego.

Wspólne zdjęcie ełckich tenisistów stołowych

Nauczyciel w - f - Stanisław Malinowski

Ełk, 11.11.2015 r.