SPORT ‘ 15 - IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH S Z S W EŁKU

W dniu 06.11.2015 r. w hali sportowej SP 7 w Ełku odbył się turniej piłki ręcznej chłopców szkół podstawowych w ramach współzawodnictwa sportowego SZS. W w/w zawodach wzięła udział drużyna z SP 9 im. Jana Pawła II, która zajęła ostatecznie dobre 3 miejsce / 2 mecze wygrane i 2 przegrane /. Zwyciężył zespół z SP 7. Nasza szkoła wystąpiła w składzie ; Jakub Dziekoński, Jakub Świrydowicz i Bartosz Kalicki / wszyscy 6c /, Piotr Karpuk 6a, Sebastian Borkowski 6b, Jakub Rydzewski 5a, Kamil Kular 5a , Mikołaj Malinowski 5b, Kamil Liszewski 5b i Jakub Kubicki 4b .

Bartosz Kalicki odbiera dyplom i puchar      Drużyna p.ręcznej SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku

Nauczyciel w-f - Stanisław Malinowski

Ełk, 06.11.2015 r.