Dzień Patrona

22 października w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona – Jana Pawła II. Społeczność szkoły uczestniczyła we Mszy Świętej celebrowanej w kościele Chrystusa Sługi. O godz. 9:30 zebraliśmy się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, gdzie odbyła się akademia. Uczniowie klasy 2b i 6b przedstawili biografię naszego Patrona przeplataną scenkami z jego życia. Mogliśmy również usłyszeć piękne pieśni w wykonaniu chóru szkolnego i występujących uczniów. Młodzi aktorzy w strojach ludowych uatrakcyjnili tańcem „Trojak” tę podniosłą uroczystość. Całość dopełniła prezentacja multimedialna ukazująca sylwetkę naszego rodaka.

Organizacją apelu zajęły się panie: Wiesława Witkowska, Dorota Markowska, Joanna Kotarska, Anna Nartowicz, ks. Jacek Łukaszewicz. (Zdjęcia)