Sprawozdanie z apelu „Bezpieczne wakacje”

Przed nami wakacje – dni wypoczynku i beztroskiej zabawy. Nie wolno nam jednak zapominać o bezpieczeństwie, które w dużej mierze zależy od nas samych.

Dnia 19.06.2015r na 3 godzinie lekcyjnej miał miejsce apel poświęcony tematyce bezpieczeństwa podczas wakacji. Uczniowie klas: V a, V b oraz V c, pod kierunkiem p. A. Karanowskiej, D. Markowskiej i E. Rafałowskiej, przypomnieli o konieczności zachowania podstawowych zasad ostrożności i rozwagi. Zasady bezpiecznego wypoczynku zgromadzone zostały podczas prezentacji multimedialnej. W szczególny sposób podkreślono wagę zachowania się nad wodą, podczas pieszych wędrówek w góry oraz wyprawy do lasu, jak również wakacyjnych zabaw w mieście. Chór szkolny, pod batutą p. A. Nartowicz, zaprezentował wakacyjne, wesołe piosenki.

Na zakończenie przedstawiciele klas V życzyli wszystkim uczniom beztroskich, ale bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.