Sprawozdanie z imprezy integracyjnej dla rodziców kl. I b
z okazji Dnia Mamy i Taty.

Dnia 29 maja 2015 r. o godz. 16:00 uczniowie klasy I b wraz z wychowawczynią Wiesławą Witkowską zorganizowali dla rodziców niespodziankę z okazji Dnia Mamy oraz Taty. Uroczystość składała się z dwóch etapów. Uczniowie na holu I piętra zaprezentowali część artystyczną w postaci piosenek, wierszy, tańców, życzeń oraz spektaklu teatralnego pt. ,,Czerwony Kapturek.” Następnie nasi goście udali się do sali na słodki poczęstunek przy kawie. Wystrój sali był niecodzienny - portrety rodziców, czerwone serca symbolizujące miłość dzieci oraz kwiaty na stołach. Uczniowie przygotowali dla rodziców prezenty : portrety z opisami uczuć, malowane puzderka w kształcie serc oraz obrazki malowane piaskiem. Kolejnym elementem naszej uroczystości były różnorodne konkursy, w których brali udział rodzice i ich pociechy. Wszyscy się przy tym świetnie bawili i integrowali. . Dzieci i rodzice udowodnili, że znają się i rozumieją bez słów. Wybór stroju dla mamy lub taty, rozpoznawanie opisów rodziców, czy wspólne działania: rodzic – dziecko oraz inne konkursy potwierdziły ogromną miłość i niesamowite więzy krwi.
       Najlepszą oceną naszego przedsięwzięcia było wzruszenie i łezka w oku naszych gości. (Zdjęcia)

Wiesława Witkowska