Podsumowanie roku sportowego 2014/2015

Dnia 28.05.2015r na stadionie spotkali się sportowcy z ełckich szkół podstawowych. Tego dnia bowiem, odbyło się Podsumowanie roku sportowego 2014/2015. Zawodnicy prezentowali się podczas gier zespołowych: w siatkówce, koszykówce i piłce nożnej. Następnie odbył się bieg sztafetowy, który wywołał wiele emocji wśród zgromadzonych kibiców. Sportowcy reprezentujący SP 9 to: Sulewska Łucja, Kular Kamil, Wasilewski Damian, Rydzewski Jakub, Kondracki Krzysztof, Malinowski Mikołaj, Kowalewska Aleksandra, Ziarko Gabriela, Waszkiewicz Wanesa, Różańska Katarzyna, Świrydowicz Jakub, Kalicki Bartosz, Czalej Zofia.

Na zakończenie głos zabrał wice-prezydent Artur Urbański, który podziękował za udział w całorocznej rywalizacji. Następnie wręczył każdej szkole nagrody. Nasza szkoła otrzymała puchar za IV miejsce oraz czek na zakup sprzętu sportowego. (Zdjęcia)