SPRAWOZDANIE

5 maja 2015 roku został rozstrzygnięty kolejny etap międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego : Afternoon tea. Uczestnicy z ełckich szkół, z klas IV – VI, mieli za zadanie, wykonać, korzystając z dowolnej techniki, portret Elżbiety II. Wszyscy uczestnicy przygotowali staranne prace na wysokim poziomie.

Komisja, w skład której weszły nauczycielki języka angielskiego oraz plastyki, oceniała zgodność z tematem oraz walory artystyczne prac. Przyznano następujące miejsca:

I miejsce: praca wykonana przez uczennice z SP nr 9: Olę Malinowską, Ulę Bronakowską, Zosię Czalej i Angelikę Zapilaj

II miejsce: portret wykonany przez uczennicę z SP nr 6: Karolinę Niecikowską

III miejsce: praca wykonana przez uczennice z SP nr 6: Karolinę Budzińską i Zuzię Kundę

Wyróżnienie zostało przyznane pracy wykonanej przez uczniów: Oskara Danieluka oraz Nikolę Święćkowską z SP nr 3.

Zwycięzcom gratulujemy!