„Jestem bezpieczny”

Dnia 30.04.2015r w naszej szkole odbył się turniej sportowo – wiedzowy pod nazwą „Jestem bezpieczny”. Uczestnikami byli uczniowie klas 4-6. Była to druga część turnieju – pierwsza bowiem skierowana była do klas 1-3. Przedstawiciele klas popisywali się wiedzą na temat bezpieczeństwa, odpowiadając na wylosowane pytanie przy kole fortuny. Trzyosobowe zespoły z poszczególnych klas układały zasady jakimi powinni kierować się podczas pobytu w szkole, w domu i na podwórku. Natomiast sześcioosobowe drużyny rywalizowały w konkurencjach sportowych. Ostateczne wyniki turnieju:

• w kategorii klas czwartych – I miejsce kl. 4a, II kl. 4b
       • w kategorii klas piątych – I miejsce kl. 5c, II kl. 5a, III kl. 5b
       • w kategorii klas szóstych – I miejsce ex aequo klasa 6a i 6b

Nad przebiegiem i bezpieczeństwem turnieju czuwały p. Dorota Markowska i p. Beata Iwona Pudlis. Uczennice klasy 6a pomagały w organizacji turnieju. Serdecznie dziękujemy.
(Relacja uczennicy z klasy 6a o turnieju .format.pdf) (Zdjęcia)