Sprawozdanie z konkursu „Najlepszy Matematyk klas IV”

Siedemnaścioro uczniów klas czwartych walczyło o tytuł ”Najlepszego Matematyka”. Uczestnicy zawodów mieli do rozwiązania sześć zadań otwartych oraz krzyżówkę. Maksymalnie można było otrzymać 38 punktów. Wyniki przedstawiają się następująco:

Na I miejscu znalazło się dwoje uczniów – Jakub Bugała kl. IV a i Samuel Chodorowski kl. IV b – zdobyli po 29 punktów. Drugie miejsce zdobyła Aleksandra Dźwilewska z kl.IV a – 26 p., a na III miejscu uplasował się Krzysztof Kondracki również z kl. IV a z liczbą 18 punktów. Zwycięzcom gratuluję.

Jakub i Samuel będą reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Łamigłówki bez klasówki”, który odbędzie się 21 maja w naszej szkole.

Grażyna Barcińska