SPRAWOZDANIE Z I WIOSENNEGO DNIA TALENTÓW

20 marca 2015 roku miał miejsce w naszej szkole I Wiosenny Dzień Talentów. Na początku prowadzące całą imprezę, uczennice z klasy VI a: Julka Jasińska i Ola Śleszyńska wraz z wychowawczynią p. Joanną Zgódką, przywitały zebranych. Następnie, po przeprowadzeniu krótkiej sondy wśród uczniów, zaprezentowane zostały różnorodne talenty w wykonaniu artystów z naszej szkoły. Zebrani mogli m.in. wysłuchać utworów muzycznych, instrumentalnych czy podziwiać talenty taneczne i sprawnościowe w wykonaniu uzdolnionych uczniów.

Przez cały czas trwania pokazów Wiktoria Turżonek z klasy V c rysowała portrety, a uczennica klasy VI a Eliza Malinowska wykonywała chętnym osobom wiosenne fryzury.

Na kończenie I Wiosennego Dnia Talentów można było podziwiać uzdolnionych młodych aktorów z klasy V c, którzy wystąpili w sztuce pt.: A day at the airport.

Podsumowaniem całości były pytania skierowane do uczniów związane z talentem w odniesieniu do możliwości poniesienia porażki bądź osiągnięcia sukcesu.

Na zakończenie zebrani mogli obejrzeć uczniowską wystawę pt.: Śmieciosztuka – świat zwierząt”, przygotowaną pod kierunkiem pań: Ewy Przekop oraz Ewy Grabowskiej.

Organizatorami tego dnia były panie: Agnieszka Karanowska, Elżbieta Rafałowska, Joanna Zgódka z klasą VI a oraz Agnieszka Gilewska i klasa VI b. (Zdjęcia)