„Jestem bezpieczny”

Dnia 14 stycznia 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku odbył się turniej sportowo – wiedzowy pod hasłem: „Jestem bezpieczny”, w ramach projektu „Bezpieczeństwo własne i innych” Szkoły Promującej Zdrowie. Celem tej imprezy było promowanie bezpiecznego stylu życia oraz wdrażanie do działań profilaktycznych na rzecz ochrony zdrowia i życia. Dzieci poprzez rozgrywki sportowe i umysłowe utrwalały wiadomości na temat bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach. Zawody sportowe, koło fortuny oraz konkurencje intelektualne wywołały u dzieci zdrową rywalizację.
       Wychowankowie naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. (Zdjęcia)

Organizatorzy:
Dorota Markowska, Beata Pudlis, Renata Basiewicz, Wiesława Witkowska, Agnieszka Sierzputowska