Międzyszkolny konkurs kolęd i piosenek o tematyce świątecznej „Christmas Time”

9 stycznia 2015 r. dwie uczennice naszej szkoły : Magdalena Kruszewska z kl. 5 c i Aleksandra Dźwilewska z kl. 4a wzięły udział w II edycji międzyszkolnego Konkursu Kolęd Anglojęzycznych i Piosenek Świątecznych "Christmas Time". Jego pomysłodawczynią i organizatorem była Anna Karpienia, nauczycielka języka angielskiego ze Szkoły Podstawowa nr 3. Sam konkurs odbył się w Szkole Artystycznej w Ełku. 14 występów solistów i zespołów - uczniów szkół podstawowych - oceniało profesjonalne jury złożone z ełckich muzyków - Rafała Lemieszki, Piotra Karpieni i Bogdana Topolskiego. Brało ono pod uwagę nie tylko umiejętności wokalne, ale również językowe.

Magdalena Kruszewska zajęła I miejsce w kategorii solistów, a Aleksandra Dźwilewska otrzymała wyróżnienie. Jury nie przyznawało II i III miejsca.

Nad przygotowaniem Magdy i Oli do konkursu pracowała pani Elżbieta Rafałowska.

Serdecznie gratulujemy naszym wokalistkom!