Mikołajki na sportowo

5.12.2014r. na lekcjach WF prowadzonych przez panią Dorotę Markowską, odbyły się „Mikołajki na sportowo”.(Zdjęcia) Uczniowie mogli wybrać ulubioną grę lub zabawę i wyśmienicie bawić się pod czujnym okiem opiekuna. Chłopcy z klasy 6b zagrali w piłkę nożną, grupa z 5a wybrała grę w tenisa stołowego, natomiast dla 5b i 5c to gra w badmintona okazała się najbardziej fascynująca. Uczniowie przypomnieli zasady poszczególnych gier oraz określili sposób ich rozegrania. Nie było przegranych, ani wygranych – liczyła się dobra zabawa w gronie rówieśników. Zawodnicy wystąpili w czapkach mikołajkowych, podkreślając strojem ten dzień. Na zakończenie otrzymali słodki upominek.

Dorota Markowska