Aktywna szkoła – aktywny uczeń

Uczennice z klasy 5c, po opieką Doroty Markowskiej przeprowadziły cykl zajęć dla swoich kolegów i koleżanek, po nazwą „Mój zestaw ćwiczeń poprawiający kondycję oraz nauczenie innych ich właściwego stosowania”. Dziewczęta dzieliły się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem.

1)       21.10.2014r – Wiktoria Serwatka z kl 5c uczyła podstawowych kroków Jiva. Na koniec dziewczęta zatańczyły prosty układ tego tańca. Wiktoria przyniosła swój puchar i medale, które zdobyła na pokazach tańca.

2)       14.11.2014r – Wiktoria Turżonek z kl 5c przeprowadziła zajęcia z karate. Zachowała bardzo dobre tempo ćwiczeń. Zajęcia bardzo podobały się jej koleżankom.

3)       21.11.2014r – Katarzyna Różańska z kl 5c zaproponowała zestaw ćwiczeń poprawiający siłę mięśni wg treningu Ewy Chodakowskiej. Nie było łatwo, ale koleżanki i koledzy dali radę.

4)       25.11.2014r – Kinga Czyżewska z kl 5c pokazała jak można wesoło spędzić czas na basenie. Pomyślała również o tych którzy niepewnie czują się w wodzie i zastosowała przybory do pływania typu „makaron”.

5)       27.11.2014r – Nikoletta Kołakowska z kl 5c taniec integracyjny. Tu ważna była współpraca wszystkich ćwiczących. (Zdjęcia)

Dorota Markowska