Impreza andrzejkowa w klasie I b

26 listopada 2014 r. sala klasy I b przybrała niecodzienny wystrój. Zawisły balony, serpentyny i kolorowe girlandy. Pojawiły się wróżki – starsze koleżanki z klasy IV b : Gabrysia Ziarko, Patrycja Kiełczewska, Zuzia Nalewajko, Lena Borowik i Malwina Petruczenko), które wprowadziły dzieci w świat czarów i magii. Świetnie się bawiliśmy, mając świadomość, że wróżby to tylko fajna zabawa. Kolejnym elementem imprezy były konkursy, w których dzieci bardzo chętnie brały udział, gdyż można było wygrać zabawkę lub przybory szkolne. Nie obyło się oczywiście bez pląsów, zabaw ruchowych i wygibasów. Pani wychowawczyni Wiesława Witkowska oraz rodzice zorganizowali dla nas pyszny poczęstunek, łakocie oraz napoje. Mogliśmy bawić się tak wspaniale bardzo długo, ale wszystko ma swój kres, a następnego dnia przecież trzeba wstać do szkoły.
       Lubimy takie zabawy , gdyż poznajemy się lepiej i integrujemy. (Zdjęcia)

Wiesława Witkowska