Bieg Papieski

16.10.2014r na Placu Jana Pawła II odbył się Bieg Papieski w ramach obchodów Dnia Papieskiego. W tym dniu nie mogło zabraknąć naszej szkoły, która nosi imię Jana Pawła II. Uczestnicy biegu, w tym 22 z „dziewiątki”, pokonało wyznaczony dystans. Bardzo dobrze spisali się nasi najmłodsi biegacze z klas 4 – Malwina Petruczenko przybiegła na metę czwarta, Łucja Sulewska siódma, natomiast wśród chłopców Krzysztof Kondracki, Jakub Rydzewski, Mikołaj Malinowski przybyli na metę szósty, siódmy i ósmy. III miejsce na dystansie 1000m zajął Bartosz Kalicki z kl 5c. Po biegu uczestnicy mogli posilić się regeneracyjną zupą pomidorową oraz napić się ciepłej herbaty.
       Uczestnicy biegu: kl 4 – M. Petruczenko, Ł. Sulewska, K. Kondracki, J. Rydzewski, M. Malinowski; kl 5 – K. Ratyńska, W. Tyrżonek, K. Różańska, G. Górska, K. Czyżewska, W. Serwatka, N. Kołakowska, G. Odolecka, M. Kruszewska, J. Jasionowska, B. Kalicki; kl 6 – J. Kulesza, J. Jasińska, E. Malinowska, A. Jakubowska, Z. Czalej, J. Oszmian.(Zdjęcia)