Kolejne sukcesy naszych uczniów

14 maja w miejskim etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Ojczyzna Polszczyzna”
w Ełku Aleksandra Przestrzelska z klasy V a, uczennica pani Anny Lewoc, zajęła II miejsce.

16 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Ełku w Święcie Nauki po laury sięgnęło pięcioro uczniów Dziewiątki:
              * W XI edycji konkursu ortograficznego I-III „Mały Mistrz Ortografii”
II miejsce zajęła Maja Truszkowska z klasy III b przygotowywana przez panią Wiesławę Witkowską, a III - Aleksandra Dźwilewska z klasy III a, której wychowawczynią jest pani Agnieszka Sierzputowska.
              * W X edycji konkursu matematycznego klas I-III „Mały Cybermatematyk”
Jakub Bugała z klasy z klasy III a zajął I miejsce, a trzecie Krzysztof Kondracki z tej samej klasy. Chłopców do konkursu przygotowywała pani Agnieszka Sierzputowska.
              * W XIII edycji konkursu matematycznego klas V Angelika Zapilaj z klasy V a, uczennica pani Joanny Zgódki, zajęła I miejsce.

Natomiast w Szkole Podstawowej nr 6 rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Literacki „Zostań bajkopisarzem”. Wyróżnienie w nim zdobyła Natalia Babińska z kl.VI b, która baśń pisała pod opieką pani Anny Lewoc.

Nasi uczniowie 21 maja wzięli też udział w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Zaczarowany świat poezji Marii Konopnickiej" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Ełku. Uczennica pani Anny Lewoc - Klaudia Frąckiewicz z klasy V a zajęła w nim III miejsce.

Zwycięzcom i ich nauczycielem gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.