Sprawozdanie z Międzyszkolnego Turnieju SKO

Dnia 28 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Stradunach odbył się X Międzyszkolny Turniej SKO klas II-III, w którym wzięło udział 8 szkół . Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jakub Bugała z klasy III a, Maja Truszkowska i Gabrysia Ziarko z klasy III b. Dzieci rozwiązywały test składający się z 17 pytań, brały udział w różnorodnych konkurencjach : puzzle, tworzenie biżuterii, baloniki z działaniami i konkurencje sportowe : ubieranie koszulki, rzut kaloszem do kosza, rybki, obieranie mandarynki, wyścigi na kocykach.

Uczniowie bardzo dzielnie walczyli i zajęli II miejsce , za co otrzymali nagrody sponsorowane przez Bank PKO BP S.A.

Atmosfera na turnieju była fantastyczna , dzieci bawiły się świetnie .Potem zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

Nad całością przygotowań uczniów do turnieju czuwała opiekun SKO pani Joanna Kalisz z pomocą pani Urszuli Godlewskiej.(Zdjęcia)