Dzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 9

13 października 2009 roku w SP nr 9 odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela. W tym dniu swoje święto obchodzili nauczyciele i pracownicy szkoły.
Dnia 13 X 2009 roku w naszej szkole z okazji Dnia Nauczyciela odbył się uroczysty apel, przygotowany przez uczniów klas integracyjnych 2a i 6c. Pod czujnym okiem swoich pań: Joanny Kalisz, Urszuli Lisok i Agnieszki Karanowskiej przygotowali część artystyczną zaś opiekunowie - dekoracje. Uczniowie szkoły dziękowali swoim nauczycielom za trud i wysiłek włożony w wychowanie i nauczanie. Piękne recytacje wierszy poświęcone opiekunom, były przeplatane ciekawą aranżacją muzyczną, wykonywaną przez chór szkolny, przygotowany przez panią Annę Nartowicz.
Tego dnia Pan Dyrektor wręczył Nagrody Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom szkoły dziękując za ich całoroczną pracę.
Życzenia pracownikom w imieniu wszystkich uczniów złożyła przewodnicząca Samorządu Szkolnego, a każdy otrzymał pamiątkową laurkę. Zobacz zdjęcia.