30.04.2014 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 . Ten dzień jest wspaniałą okazją, by uzmysłowić dzieciom rolę i znaczenie takich słów jak; Ojczyzna i Patriotyzm . Daje też możliwość przybliżenia kilku faktów z historii Polski, często zapomnianych i niezrozumiałych. Apel odbył się w obecności Pani Dyrektor Barbary Dardzińskiej i Pocztu Sztandarowego oraz uczniów w dwóch etapach klas 0 -3 i 4 -6 , którzy w skupieniu i powadze uczestniczyły w uroczystościach.

Przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów klasy 3 b pod kierunkiem wychowawczyni p. Wiesławy Witkowskiej , oprawę muzyczną przygotowała p. Anna Nartowicz i organizacją p. Stanisław Malinowski .

Prowadzącą była przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Kretowicz. (Zdjęcia)