Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

Rok szkolny tradycyjnie rozpoczął się 1 września. Wszyscy uroczyście ubrani kroczyli w kierunku Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku. Radość na twarzach pierwszaków i dzieci z zerówki ustępowała gdzieniegdzie niepewności i zaciekawieniu. Zupełnie inaczej rzecz się miała u starszych uczniów. Wracali po wakacjach radośni, weseli i gotowi do pracy.
Na tak ważną ceremonię licznie przybyli rodzice ze swoimi pociechami, których ciepło i serdecznie powitał pan dyrektor Andrzej Zdanowski.
Po części oficjalnej uczniowie obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez klasę III b i starszych uczniów pod kierunkiem p. D. Staniszewskiej, R. Basiewicz, B. Jabłońskiej, A. Koca. Oprawę muzyczną opracowała p. A. Nartowicz.
Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie bogaty w nowe i miłe doświadczenia, przyniesie kolejne sukcesy naszych uczniów zarówno w sporcie jak i konkursach przedmiotowych, a każdy uczeń będzie mógł się pochwalić, że odkrył talent, który w szkole mógł rozwijać. Zobacz zdjęcia