Nasze miasto
Kontakt

Aktualności:

Ogłoszenie!

28.04.2014 r. w Lidzbarku Warmińskim odbył się wojewódzki finał VIII Memoriału Andrzeja Grubby .To piękna impreza upamiętniająca wspaniałego sportowca, skierowana do najmłodszych adeptów tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpiło 15 drużyn 3 osobowych . W w/w turnieju bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna z S P 9 w Ełku w składzie; Aleksandra Kulesza, Daniel Szałaj , Mikołaj Malinowski i Wojciech Gajewski , którzy zajęli 4 miejsce. W półfinale i w grze o 3 miejsce przegrali pechowo 2 : 3 .

Młodym zawodnikom podczas turnieju towarzyszyli Pani Lucyna Grubba i Marszałek Województwa Jacek Protas.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Kulesza, otrzymała pamiątkowy puchar pozostali zawodnicy medale i dyplomy / Zdjęcia /. Gratulacje