CAMP z Arturem Siódmiakiem

Dnia 26.10.2013r., 20 uczniów naszej szkoły brało udział w spotkaniu ze znanym sportowcem – gwiazdą piłki ręcznej – Arturem Siódmiakiem. Dzieci czynnie uczestniczyły w panelu multisportowym – ogólnorozwojowym. Można było sprawdzić się w sportach popularnych w naszym mieście, takich jak: boks, siatkówka, wioślarstwo, fitness, piłka nożna. Nasi uczniowie poznali możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego.
W drugiej części spotkania odbył się trening z mistrzem. Na przygotowanych stanowiskach mali sportowcy poznawali podstawy treningu z akcentem piłki ręcznej i sprawdzali swoje umiejętności. Każdy uczestnik CAMP-u otrzymał pamiątkową koszulkę, piłkę oraz poczęstunek. Można było zdobyć autograf oraz fotkę z Arturem Siódmiakiem.
Na zakończenie dzieci kibicowały podczas Meczu Seniorów.Zdjęcia

Dorota Markowska