Rozwijanie zainteresowań tanecznych

W naszej szkole uczennice z klas IV-VI miały możliwość rozwijania swoich zainteresowań tanecznych, pod kierunkiem pani Doroty Markowskiej. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu. Przy okazji doskonałej zabawy przy muzyce, można było zyskać dobre samopoczucie, radość, odprężenie umysłu. Uczestnictwo w zajęciach to również sposób spędzania czasu wolnego. Tancerki uczyły się układów choreograficznych, które zaprezentowały w czasie występów przed publicznością z okazji uroczystości 20-lecia istnienia szkoły. Zespół brał również udział w dwóch Przeglądach Zespołów Tanecznych. Pierwszy z nich odbył się dnia 25.05.2012r, pod hasłem „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz”, drugi – 12.06.2012r – „Taniec jest dobry na wszystko”. Widzowie stali się świadkami niezwykle ciekawej różnorodności stylów tańca. Zarówno technika, jak i piękne układy taneczne, zasługiwały na gorące brawa. Zespół z naszej szkoły, pod nazwą „IMPULS”, zaprezentował taniec z pałeczkami.
Oto kilka ciekawych zdjęć.