Dzień Sportu

Dnia 29.05.2012r, na Stadionie MOSiR odbyło się uroczyste Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2011/2012. W tym dniu rozegrane zostały pokazowe mecze i miniturnieje w różnych dyscyplinach sportowych, w których wzięli udział uczniowie ełckich szkół podstawowych. Nasza szkoła zaprezentowała mistrzowską grę w minisiatkówce: „Dwójki” dziewcząt (N. Sulewska, W. Kretowicz, J. Radzewicz) wywalczyły I miejsce, a drużyna „Trójki” chłopców (D. Kular, D. Krzywicki, J. Grzymkowski, D. Kamiński) zajęła II miejsce. Wielkie emocje i głośny doping dobiegał z trybun podczas biegu sztafetowego reprezentantów szkół.
Na zakończenie została podsumowana tegoroczna klasyfikacja punktowa na Najbardziej Usportowioną Szkołę. Nasza szkoła zajęła II miejsce, ustępując tylko Szkole Podstawowej nr 5 (przegraliśmy tylko 2 punktami!!!).
Wyniki klasyfikacji końcowej:
I - SP5 (324p)
II – SP9 (322p)
III – SP2 (318p)
IV – SP3 (289p)
V – SP7 (285p)
VI – SP4 (258p)
VII – ZSS (116p)
Wszystkie szkoły, w dowód uznania za całoroczną rywalizację sportową, otrzymały puchary, dyplomy i dodatkowo symboliczne czeki na zakup sprzętu sportowego, ufundowane przez Urząd Miasta w Ełku. Nagrody wręczał pan prezydent Tomasz Andrukiewicz.
Oto kilka ciekawych zdjęć.