Wyniki konkursu z języka angielskiego „Spelling contest”

Na początku listopada został ogłoszony konkurs pt.: „Spelling contest”, którego zadaniem było wyłonienie mistrza literowania w języku angielskim. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności literowania w obcym języku, kształcenie zdolności zdrowego współzawodnictwa oraz wspaniała zabawa.
Konkurs odbył się 29 listopada, a 5 grudnia zostały wywieszone listy z nazwiskami zwycięzców. W konkursie wzięli udział uczniowie klas V (starsza kategoria wiekowa) oraz uczniowie klasy III (młodsza kategoria wiekowa).
Komisja w składzie: p. Izabela Reja – Kupiec oraz Agnieszka Gilewska oceniała zdolność literowania naszych uczniów. W konkursie skierowanym do uczniów klas starszych wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Julia Hełdak z klasy V c
II miejsce – Natalia Bogdan z klasy V c
III miejsce – Patryk Serwatka z klasy V b

Wyniki klas młodszych:
I miejsce – Karolina Budzińska z klasy III b
II miejsce – Aleksandra Malinowska z klasy III b
III miejsce – Karolina Malinowska z klasy III b

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a tym którzy znaleźli się poza podium chylimy czoła za trud włożony w przygotowanie do konkursu.

Organizatorzy:
Izabela Reja – Kupiec