Koncert Kameralny

23 maja 2009 roku ( sobota) o godzinie 18:00 odbył się recital fortepianowy Jerzego Godziszewskiego – finalisty VI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie , profesora Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Artysta występował w wielu krajach Europy i Kanadzie, prowadzi działalność koncertową Polsce. Zobacz zdjęcia.
Koncert Kameralny odbył się w Sali Koncertowej Szkoły Artystycznej w Ełku, w którym wziął udział Kacper z klasy II a integracyjnej z wychowawczynią Wiesławą Jurewicz i panią Joanną Zgódką. Słuchaliśmy muzyki Marice Ravela, Fryderyka Chopina oraz Karola Szymanowskiego. Kacper był pod ogromnym wrażeniem, ponieważ po raz pierwszy był na koncercie w ośrodku kultury duchowej Ełku. Bardzo podobały mu się „Mazurki” i „Polonez” Fryderyka Chopina. Muzyka czyni nasze życie bogatszym i szczęśliwszym.
Opracowała – Wiesława Jurewicz