Wyniki konkursu z języka angielskiego „My favourite teacher”

W październiku, jak co roku, został ogłoszony konkurs na opis ulubionego nauczyciela w języku angielskim pt.: „My favourite teacher”. Celem jego było rozwijanie talentów i umiejętności językowych, zachęcenie do samodzielnego pogłębiania wiedzy z języka angielskiego oraz kształcenie zdolności zdrowego współzawodnictwa.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w listopadzie ze względu na zainteresowanie uczniów, którzy nie mogli wcześniej dostarczyć komisji wymaganego opisu, a chcieli sprawdzić się w zmaganiach z innymi uczniami.
W konkursie skierowanym do uczniów klas starszych, wzięli udział uczniowie z klasy szóstej. Komisja w składzie: p. Agnieszka Gilewska oraz Iza Reja – Kupiec oceniała prace naszych uczniów. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Ania Wielgat z klasy VI b
II miejsce – Daniel Raulin z klasy VI b
III miejsce – Natalka Kalinowska z klasy VI b
Zwycięzcom gratulujemy!
Na uwagę zasługuje fakt, że w konkursie wzięli udział również uczniowie mający trudności w nauce z języka angielskiego i pomimo że nie udało im się znaleźć w czołówce osób nagrodzonych, to zasługują oni na uznanie za względu na podjęcie trudu przygotowania dłuższej wypowiedzi pisemnej w języku obcym.

Organizatorzy:
Agnieszka Gilewska