Piłkarska pasja Krzysia

Krzyś Potoczny, uczeń klasy II B, interesuje się piłką nożną. Jego ulubionymi piłkarzami są Christiano Ronaldo i Robert Lewandowski, kibicuje też klubowi sportowemu Real Madryt.
Swoje zainteresowania piłkarskie rozwija na zajęciach dodatkowych w Uczniowskim Klubie Sportowym RONA 03 Ełk pod okiem trenera pana Bartłomieja Koniecko. Trenuje trzy razy w tygodniu po półtorej godziny.
Krzyś zdobył III miejsce w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w Elblągu, dyplom za udział w Warmińsko – Mazurskich Eliminacjach Turnieju Akademii Orlika w Mrągowie (nagrody wręczał sam Dariusz Dziekanowski), a 5 listopada 2011 r. otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika w drużynie. Nagrodę tę zdobył w Turnieju na Litwie – Mariampol Cup U- 9.
Młodemu piłkarzowi gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów. Koleżanki i koledzy z klasy są bardzo dumni z Krzysia.

Zobacz zdjęcia.

Opracowała - Wiesława Jurewicz