Znowu razem

22 maja 2009 roku uczniowie klasy II a w ramach zajęć pozalekcyjnych „W świecie bajek, baśni i marzeń” odwiedzili grupę pięciolatków z integracyjnego oddziału przedszkolnego. Tym razem przygotowaliśmy młodszym kolegom kolorowe czapeczki (dzwoneczki i ptaszki) wykonane techniką kirigami. Małgosia oraz dwie Julki pięknie przeczytały wiersz Juliana Tuwima „Słoń Trąbalski” i wręczyły dzieciom kolorowe słoniki. Zobacz zdjęcia. Następnie każdy drugoklasista opowiadał młodszemu koledze baśń po tytułem „Szewczyk Dratewka” i pokazywał „film rysunkowy” przygotowany na zajęciach pozalekcyjnych. Na zakończenie spotkania wręczyliśmy przedszkolakom upominki z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Młodsi koledzy poczęstowali nas czekoladowymi ciasteczkami. Cieszyli się obdarowani i obdarowujący.
Zajęcia przeprowadziła i opracowała - Wiesława Jurewicz