IX PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH – SUWAŁKI 2011

12 maja 2011r. grupa teatralna "Mali artyści" pod opieką p. Sylwii Dominik oraz zespół „Parapączki” z klasy integracyjnej IVa z wychowawczynią p. Agnieszką Karanowską i p. Joanną Zgódką zostali zaproszeni na IX Przegląd Małych Form Teatralnych do Suwałk. Uczniowie klas świetnie się bawili i mieli okazję jak co roku zintegrować się z innymi uczniami szkół integracyjnych.
Na przegląd przyjechało około 12 grup integracyjnych od przedszkola po gimnazjum. Zespół miał za zadanie zaprezentować swoje zdolności teatralne przez około 20 minut. Grupa teatralna "Mali artyści" składająca się z uczniów klas I –III zaprezentowała inscenizację teatralną pt. "Bajka o smutnym osiołku", a klasa IVa kabaret "Wakacje tuż, tuż".
Każda z grup została obdarowana dyplomami, upominkami i pięknymi maskami. Zobacz zdjęcia.

Sylwia Dominik
Agnieszka Karanowska