Environmental protection – konkurs na plakat rozstrzygnięty

Każdy z nas w pewnym stopniu odpowiada za środowisko naturalne. Wiedzą o tym nasi uczniowie. Do uczenia odpowiedzialności za ekosystem oraz uwrażliwiania na sposoby właściwego korzystania z zasobów gospodarki naturalnej przyczynił się w naszej szkole opisany niżej konkurs.
W kwietniu 2011 r. został ogłoszony konkurs dla klas IV – VI na najciekawszy plakat o ochronie środowiska z opisem w języku angielskim. Rozstrzygnięcie nastąpiło w maju; wpływ na przedłużenie terminu składania prac miały prośby uczniów o możliwość doniesienia plakatów na początku maja, co może świadczyć o zainteresowaniu konkursem oraz proponowaną tematyką.
Na konkurs wpłynęły prace od uczniów klas piątych oraz szóstych. Komisja w składzie: p. Izabela Reja – Kupiec oraz p. Agnieszka Gilewska przyznały następującym osobom najwyższe miejsca:
I miejsce – Kindze Mroczek z klasy VI a
II miejsce – Judycie Karpuk z klasy V b
III miejsce – Emilce Rowek z klasy V b
Komisja wyróżniła pracę Julii Kruszewskiej z klasy VI a za pomysłowość oraz ciekawą technikę.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!