VI Mazurski Konkurs na Prezentację Multimedialną o Janie Pawle II

W dniu 07 kwietnia 2011 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie VI Mazurskiego Konkursu na Prezentację Multimedialną pod hasłem: „Cuda Jana Pawła II – Droga do Świętości”.
Ma on na celu upowszechnianie wiedzy o jednym z największym Polaków w naszej historii – papieżu Janie Pawle II wśród uczniów szkól podstawowych objętych działaniem Delegatury Kuratorium Oświaty w Ełku.
Na konkurs wpłynęły 22 prace z 8 szkół, a naszą Szkołę Podstawową nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku reprezentowały dwie uczennice z klasy VI a: Ola Barcińska i Julia Kruszewska. Pierwsza z nich została laureatką i zajęła zaszczytne III miejsce. Opiekunem ich prac był nauczyciel informatyki p. Stanisław Masłowski.
Ten konkurs zaszczycili następujący goście: wójt gminy Ełk, dyrektor Wydziału Katechetycznego, konsultant ds. informatyki, przedstawiciel kuratorium oświaty i dyrektorzy szkół, a wśród nich p. wicedyrektor Barbara Dardzińska, reprezentująca SP nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku.
Laureatka Ola Barcińska przybyła na wręczenie nagród wraz z mamą i p. Stanisławem Masłowskim.
Zobacz zdjęcia.