Apel z okazji Dnia Ziemi

Dnia 20 kwietnia 2010 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Światowego Dnia Ziemi. Zobacz zdjęcia. Scenariusz przedstawienia pt. "W Ekolandii" przygotowały panie: Ewa Grabowska, Ewa Przekop i Mirosława Skorupska.
W inscenizacji wystąpili uczniowie klasy IV b i IV c. Na koniec odbyła się prezentacja multimedialna, z której dzieci mogły dowiedzieć się, jakie zagrożenia dla środowiska naturalnego stanowią odpady i nieczystości.
Całość przedstawienia wzbogaciły piosenki ekologiczne i podkład dźwiękowy z odgłosami natury. Na uwagę zasługuje również ciekawa dekoracja pokazująca zanieczyszczenia przyrody, którą wykonała pani Agnieszka Karanowska.
Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze. Sugestywna gra młodych aktorów wszystkim bardzo się podobała.