220 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w miejskie uroczystości obchodów 220 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. 3 maja 2011 poczet sztandarowy pod opieką pani Grażyny Barcińskiej i pana dyrektora Andrzeja Zdanowskiego wziął udział we Mszy świętej. Następnie delegacja Dziewiątki złożyła kwiaty pod pomnikiem w Parku Solidarności.
Natomiast uczniowie z klasy V a, VI a i VI c oraz chóru szkolnego na promenadzie nad jeziorem przedstawili spektakl pt „Benefis Konstytucji”. Młodych aktorów i piosenkarzy przygotowały panie Anna Chmielecka, Anna Lewoc i Anna Nartowicz. Występ naszych wychowanków został nagrodzony przez publiczność gromkimi brawami. Otrzymali oni również gorące podziękowania i upominki od prezydenta miasta pana Tomasza Andrukiewicza.
Zobacz zdjęcia.