My school is cool - konkurs rozstrzygnięty

W kwietniu 2011 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na plakat reklamujący szkołę w języku angielskim pt. My school is cool.
Plakat informacyjny mógł być wykonany dowolną techniką w formacie nie większym niż A3. Prace uczniowskie zawierały informacje wyjaśniające, dlaczego szkoła może być przyjazna, miały również tytuły, były ciekawe oraz estetyczne.
Najlepiej wykonanymi plakatami okazały się prace: Natalki Bogdan z klasy IV c (I miejsce), Emilki Rowek z klasy V b (II miejsce), Ani Wielgat z klasy V b oraz Julki Hełdak z klasy IV c (III miejsce). Jedna praca została wyróżniona: Ani Czalej z klasy V a.
Nauczycielkami prowadzącymi konkurs były: p. Iza Reja – Kupiec oraz p. Agnieszka Gilewska. Zwycięzcom gratulujemy!