Walentynki

Na zebraniu SU uczniowie kl. VI a zgłosili chęć samodzielnego przygotowania jakiejś uroczystości czy przedstawienia. Ponieważ zbliżały się Walentynki, to po uzgodnieniu tej propozycji z Panią dyrektor, wyraziłyśmy zgodę na ich przygotowanie. Uczniowie opracowali scenariusz, dali nam do akceptacji i w czasie ferii zimowych przygotowali się do wystąpienia w szkole 14 lutego 2011 roku. Zaproszone były klasy IV – VI i wszystkie zaproszenie przyjęły. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, bo starannie się do tego przygotowali, poświęcając na to dużo swojego wolnego czasu. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, a poza tym można było dowiedzieć się, skąd wzięło się to „ Święto zakochanych”.
Brawo Szóstoklasiści!, a byli to: Julka Kruszewska, Ola Barcińska, Marysia Czalej, Kasia Kamińska, Agnieszka Kowalko, Dominik Cieśluk i Kuba Marcinkiewicz. Zobacz zdjęcia.

Opiekunki SU