Jasełka pt. „Pójdźmy wszyscy do stajenki…” dla klas 0-III

Podtrzymując polską tradycję przeżywania wydarzeń związanych z Bożym Narodzeniem. 22.12.2010 r. w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku odbyły się Jasełka pt. „Pójdźmy wszyscy do stajenki…”. Zobacz zdjęcia.
W przedstawieniu przygotowanym pod kierunkiem Małgorzaty Przybył, Barbary Jabłońskiej i ks. Dariusza Konopko wzięli udział wszyscy uczniowie z klasy II b oraz Emilia Rowek, Natalia Sawicka, Judyta Karpuk i Tomasz Kitlas z klasy V b.
Odbiorcami tej części artystycznej, wprowadzającej w radosny nastrój świąt, byli uczniowie klas 0-III wraz z wychowawcami i dyrekcją szkoły.
Na zakończenie bożonarodzeniowego apelu zostały złożone życzenia, a nauczyciele otrzymali drobne upominkami w formie kart i stroików. W bardziej podniosłą i świąteczną atmosferę swoim słowem wprowadził ks. Dariusz. Przekazał też na ręce wychowawców symboliczny opłatek, do dzielenia się nim w czasie wigilii klasowej.

Opracowanie: Barbara Jabłońska
Małgorzata Przybył