Przedstawienie mikołajkowe

09.XII.2010r. klasa I A pod kierunkiem p. Ewy Gronek i p. Sylwii Dominik przygotowała imieniny dla Świętego Mikołaja. Na uroczysty apel z tej okazji została zaproszona dyrekcja szkoły, rodzice uczniów kl. I A, zaprzyjaźniona integracyjna grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Ełku oraz klasy 0 - III naszej szkoły. Zobacz zdjęcia.
W tym dniu to nie Mikołaj otrzymywał prezenty od gości, lecz sam wszystkich obdarował słodkimi upominkami. Solenizant nie zapomniał nadmienić o dużej ilości otrzymanych listów i ciekawych pracach plastycznych przysłanych w ramach konkursów pt. "Mój wymarzony Mikołaj" i "List do Świętego Mikołaja". Na forum szkoły wśród swych pomocników, ślicznych aniołków i Brylantowego Świerka wyróżnił i nagrodził laureatów pierwszych miejsc w dwóch konkursach.
W konkursie plastycznym "Mój wymarzony Mikołaj" nagrodzone zostały: Patrycja Kiełczewska kl.0 A, Wiktoria Sokołowska kl. I A, Kornelia Kiełczewska kl. I C, Karolina Budzińska kl. II B, Ola Malinowska kl. II B . Najpiękniejszym z listów okazał się list uczennicy kl. III C Natalii Rumińskiej.
Dla pozostałych gości naszej szkoły, którzy byli reprezentowani przez przedstawicieli klas 0-III Mikołaj przygotował szereg konkursów do wykonania. Na których wszyscy świetnie się spisali i szereg słodkości otrzymali.
Główny sponsorem imienin Mikołaja była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku, której serdecznie dziękujemy.