Nasza szkoła na antenie radia Bayer FM

25 października 2010 r. o godzinie 16.00 w radiu Bayer FM odbyła się audycja poświęcona naszej szkole. „Dziewiątkę” reprezentowali: pan dyrektor Andrzej Zdanowski, panie Anna Lewoc i Elżbieta Rafałowska oraz uczniowie: Emilia Rowek, Kasia Kamińska, Tomek Staniszewski i Klaudia Wittlieb.
Pan Dyrektor przybliżył słuchaczom historię naszej szkoły oraz okoliczności wyboru jej patrona. Opowiedział o zajęciach pozalekcyjnych odbywających się na terenie „dziewiątki” i dotychczas odniesionych przez szkołę sukcesach sportowych.
Następnie przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego wraz z jego opiekunką – panią Anną Lewoc przedstawiły cele i zadania Samorządu na rok szkolny 2009/2010. Powiedziały o przeprowadzanych corocznie akcjach SU oraz o jego wkładzie w organizację różnych uroczystości, zbiórek i festynów odbywających się na terenie naszej szkoły.
Pani Elżbieta Rafałowska mówiła o wadze języka angielskiego w życiu codziennym, wyposażeniu pracowni językowych i zajęciach teatralnych w języku angielskim, które prowadzi wraz z panią Joanną Kotarską od roku 2004.
Na koniec Tomek Staniszewski i Emilka Rowek opowiedzieli, dlaczego warto uczyć się w „dziewiątce”. Zobacz zdjęcia