Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2010 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu swoje święto obchodzili nauczyciele i pracownicy szkoły. W auli szkolnej zebrali się uroczyście ubrani uczniowie, ich rodzice oraz uśmiechnięci nauczyciele i pracownicy obsługi szkoły. Pan dyrektor Andrzej Zdanowski wręczył Nagrody Dyrektora oraz złożył podziękowania nauczycielom za całoroczny trud i wysiłek włożone w nauczanie i wychowanie dzieci .
Następnie uczniowie klas 3 a, 4a i 6b przygotowani przez panie: Jolantę Gromadę, Agnieszkę Karanowską i Elżbietę Rafałowską zaprezentowali kabaret. Zabawne skecze aktorów przeplatały wesołe piosenki. Część artystyczną uświetnił dodatkowo występ chóru szkolnego pod kierunkiem pani Anny Nartowicz. Piękne dekoracje przygotowała pani Joanna Kalisz. Przedstawienie bardzo spodobało się zarówno nauczycielom, uczniom, jak i ich rodzicom.
Na koniec przedstawiciele Samorządu Szkolnego w imieniu wszystkich uczniów złożyli życzenia pracownikom szkoły. Każdy z nich otrzymał pamiątkową laurkę. Zobacz zdjęcia