Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

Dnia 1 września 2010 roku o godz. 11:00 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2010/2011.
Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu szkolnego.
Pan dyrektor Andrzej Zdanowski ciepło i serdecznie powitał uczniów, nauczycieli i rodziców życząc wszystkim powodzenia i wytrwałości. Panie wicedyrektor: Barbara Dardzińska i Joanna Kobylińska zapoznały klasy z przydziałem wychowawstw oraz z kalendarzem roku szkolnego. Następnie głos zabrali wiceprezydent Miasta Ełk pan Artur Urbański, naczelnik Wydziału Edukacji pan Stanisław Zalewski oraz ksiądz proboszcz Mieczysław Brzóska.
W sposób szczególny zostali powitani pierwszoklasiści i „zerówkowicze”, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury szkolne.
Na zakończenie wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych. Zobacz zdjęcia